ALTIN 194,88 TL
ONS 1275,78
DOLAR 4,7428 TL
EURO 5,4978 TL
EURO/DOLAR 1,1593

Altın ve Döviz Fiyat Arşivi

Sitemizdeki arşiv sayfalarında eski tarihli altın, dolar ve euro fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formdan gün seçimi yaparak yada sayfa altındaki tablodan ortalama altın satış fiyatları arşivini görebilirsiniz.

Geçmiş tarihli fiyat ara:

Aşağıdaki fiyatlar ilgili ayın ortalama değerleri alınarak bulunmuştur. Daha detaylı ve belirli bir güne ait fiyat arşivine ihtiyacınız varsa yukarıdaki formdan arama yapınız.

Son 5 Yılın Aylık Bazda Ortalama Altın Fiyatları

AyYılSatış Fiyatı
Haziran2018191,59
Mayıs2018184,98
Nisan2018174,54
Mart2018165,98
Şubat2018162,32
Ocak2018161,64
Aralık2017156,64
Kasım2017160,53
Ekim2017151,5
Eylül2017147,22
Ağustos2017144,87
Temmuz2017141,71
Haziran2017142,98
Mayıs2017143,06
Nisan2017149,84
Mart2017145,5
Şubat2017145,67
Ocak2017143,32
Aralık2016129,84
Kasım2016130,71
Ekim2016125,35
Eylül2016126,63
Ağustos2016127,99
Temmuz2016127,66
Haziran2016119,55
Mayıs2016119,4
Nisan2016113,19
Mart2016115,68
Şubat2016113,51
Ocak2016106,29
Aralık2015100,66
Kasım2015100,85
Ekim2015109,17
Eylül2015109,35
Ağustos2015102,64
Temmuz201598,7
Haziran2015102,84
Mayıs2015102,13
Nisan2015102,55
Mart201598,55
Şubat201597,59
Ocak201594,21
Aralık201488,65
Kasım201484,84
Ekim201489,04
Eylül201488,38
Ağustos201490,23
Temmuz201489,81
Haziran201487,53
Mayıs201486,98
Nisan201489,12
Mart201495,52
Şubat201492,46
Ocak201489,21
 

Mobil