ALTIN 503,57 TL
ONS 1878
DOLAR 8,3237 TL
EURO 9,7676 TL
EURO/DOLAR 1,1723

Altın ve Döviz Fiyat Arşivi

Sitemizdeki arşiv sayfalarında eski tarihli altın, dolar ve euro fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formdan gün seçimi yaparak yada sayfa altındaki tablodan ortalama altın satış fiyatları arşivini görebilirsiniz.

Geçmiş tarihli fiyat ara:

Aşağıdaki fiyatlar ilgili ayın ortalama değerleri alınarak bulunmuştur. Daha detaylı ve belirli bir güne ait fiyat arşivine ihtiyacınız varsa yukarıdaki formdan arama yapınız.

Son 5 Yılın Aylık Bazda Ortalama Altın Fiyatları

AyYılSatış Fiyatı
Ekim2020485,33
Eylül2020470,95
Ağustos2020463,85
Temmuz2020406,2
Haziran2020380,63
Mayıs2020383,33
Nisan2020370,68
Mart2020323,97
Şubat2020311,84
Ocak2020297,01
Aralık2019278,26
Kasım2019272,1
Ekim2019278,23
Eylül2019277,89
Ağustos2019272,46
Temmuz2019258,48
Haziran2019253,52
Mayıs2019249,65
Nisan2019237,76
Mart2019228,68
Şubat2019223,79
Ocak2019222,74
Aralık2018213,71
Kasım2018211,05
Ekim2018227,89
Eylül2018244,54
Ağustos2018226,63
Temmuz2018189,9
Haziran2018191,18
Mayıs2018184,98
Nisan2018174,54
Mart2018165,98
Şubat2018162,32
Ocak2018161,64
Aralık2017156,64
Kasım2017160,53
Ekim2017151,5
Eylül2017147,22
Ağustos2017144,87
Temmuz2017141,71
Haziran2017142,98
Mayıs2017143,06
Nisan2017149,84
Mart2017145,5
Şubat2017145,67
Ocak2017143,32
Aralık2016129,84
Kasım2016130,71
Ekim2016125,35
Eylül2016126,63
Ağustos2016127,99
Temmuz2016127,66
Haziran2016119,55
Mayıs2016119,4
Nisan2016113,19
Mart2016115,68
Şubat2016113,51
Ocak2016106,29
 

Mobil