ALTIN 156,43 TL
ONS 1256,04
DOLAR 3,8683 TL
EURO 4,5472 TL
EURO/DOLAR 1,1755

Altın ve Döviz Fiyat Arşivi

Sitemizdeki arşiv sayfalarında eski tarihli altın, dolar ve euro fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formdan gün seçimi yaparak yada sayfa altındaki tablodan ortalama altın satış fiyatları arşivini görebilirsiniz.

Geçmiş tarihli fiyat ara:

Aşağıdaki fiyatlar ilgili ayın ortalama değerleri alınarak bulunmuştur. Daha detaylı ve belirli bir güne ait fiyat arşivine ihtiyacınız varsa yukarıdaki formdan arama yapınız.

Son 5 Yılın Aylık Bazda Ortalama Altın Fiyatları

AyYılSatış Fiyatı
Aralık2017156,68
Kasım2017160,53
Ekim2017151,5
Eylül2017147,22
Ağustos2017144,87
Temmuz2017141,71
Haziran2017142,98
Mayıs2017143,06
Nisan2017149,84
Mart2017145,5
Şubat2017145,67
Ocak2017143,32
Aralık2016129,84
Kasım2016130,71
Ekim2016125,35
Eylül2016126,63
Ağustos2016127,99
Temmuz2016127,66
Haziran2016119,55
Mayıs2016119,4
Nisan2016113,19
Mart2016115,68
Şubat2016113,51
Ocak2016106,29
Aralık2015100,66
Kasım2015100,85
Ekim2015109,17
Eylül2015109,35
Ağustos2015102,64
Temmuz201598,7
Haziran2015102,84
Mayıs2015102,13
Nisan2015102,55
Mart201598,55
Şubat201597,59
Ocak201594,21
Aralık201488,65
Kasım201484,84
Ekim201489,04
Eylül201488,38
Ağustos201490,23
Temmuz201489,81
Haziran201487,53
Mayıs201486,98
Nisan201489,12
Mart201495,52
Şubat201492,46
Ocak201489,21
Aralık201381,47
Kasım201383,36
Ekim201384,26
Eylül201388,05
Ağustos201385,86
Temmuz201380,59
Haziran201383
Mayıs201384,23
Nisan201386,37
Mart201392,64
Şubat201393,19
Ocak201395,25
 

Mobil